Dzieciaki obserwują policjantów

Jak wygląda szkolenie młodych policjantów i co tak właściwe robią na poszczególnych zajęciach - mogli o tym przekonać się w środę (13.06) drugoklasiści jednej ze słupskich podstawówek. Dzieciaki uczestniczyły również w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach.

Uczniowie klasy II f ze Szkoły Podstawowej nr 4 gościli z krótką wizytą w ramach poznawania miejsc pracy swoich rodziców. W ramach tego programu odwiedzili już kilka firm i instytucji.

W słupskiej Szkole Policji mogli przekonać się jak wygląda dzień zajęć słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego. Specjalnie dla nich przygotowane zostały zajęcia z wychowania fizycznego. Dzieci mogły też obserwować zajęcia poświęcone udzielaniu pierwszej pomocy.

Pobyt w Szkole Policji przyniósł drugoklasistom wiele emocji i przeżyć.