Zwyciężył w "Maratonie Juranda" - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Zwyciężył w "Maratonie Juranda"

Zwycięstwem zakończył się start naszego reprezentanta w reaktywowanym po wielu latach Maratonie Juranda, który rozegrano w Szczytnie. Jako pierwszy na mecie zameldował się mł.asp. Paweł Piotraschke ze szkoły Policji w Słupsku.

Na starcie biegu stanęło ponad pół tysiąca biegaczy, którzy rywalizowali o miano najlepszego i symboliczny miecz Juranda wręczany zwycięzcom. Paweł Piotraschke potwierdził swoją wysoką formę i zwyciężył z czasem 2 godz. 38 minut i 7 sekund.
Dla naszego reprezentanta był to sprawdzian formy na rozpoczęty właśnie sezon biegowy. W najbliższych miesiącach Paweł przygotowywać się będzie do Mistrzostw Polski w biegu na dystansie 10 km., które rozegraną zostaną w Gdańsku.

 

Ładowanie odtwarzacza...
 

zdjęcia: miastoszczytno.pl