Strzeleckie mistrzostwa policjantów

Reprezentacje słuchaczy kursów szkolenia zawodowego podstawowego wzięły udział w zawodach strzeleckich, które rozegrano w obiektach strzeleckich słupskiej Szkoły Policji przy ulicy Zamiejskiej. Zmagania były także praktycznym sprawdzianem wyszkolenia strzeleckiego młodych policjantów.

Uczestnicy zawodów mieli możliwość wymiany doświadczeń zawodowych, sportowej rywalizacji, a w głównej mierze doskonalenia umiejętności strzeleckich. Rywalizacja pokazała, że poziom wyszkolenia policjantów biorących udział w mistrzostwach w zakresie posługiwania się bronią palną jest na wysokim poziomie, a potwierdzeniem tego mogą być bardzo dobre wyniki uzyskiwane w trakcie rywalizacji.
Po podsumowaniu wszystkich rezultatów przez sędziego głównego asp. Mirosława Zarzeckiego, końcowe wyniki VII. Mistrzostw Szkoły Policji w Słupsku w Strzelaniu przedstawiają się następująco:

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

2 miejsce

Kompania X     459 pkt.

3 miejsce

Kompania VII     409 pkt.

4 miejsce

Kompania I       394 pkt.

5 miejsce

kompania IV       391 pkt.

6 miejsce

kompania II       319 pkt.

7 miejsce

kompania VI       313 pkt.