Podziękowania za wsparcie "Nadziei"

Podziękowania za wspieranie fundacji odebrał podczas gali w słupskiej Filharmonii komendant Szkoły Policji w słupsku insp. Jacek Gil. Wręczenie podziękowań odbyło się w ramach jubileuszu 25-lecia Fundacji dla Dzieci Niepełnosprawnych „Nadzieja”.

Okolicznościową statuetkę Komendant Szkoły otrzymał z rąk Prezes Zarządu „Nadziei” Małgorzaty Banaś i Przewodniczącej Komitetu Fundatorów Wandy Dumanowskiej. Obie panie podziękowały Komendantowi za dotychczasowe wsparcie wyrażając jednocześnie nadzieję na dalszą bardzo dobrą współpracę ze słupską Szkołą Policji.

Insp. Jackowi Gilowi towarzyszyła podczas uroczystości podinsp. Elżbieta Kotecka – zastępca Komendanta do spraw logistycznych.

Gala obyła się w Sali Filharmonii „Sinfonia Baltica”. Organizatorzy, oprócz podziękowań dla osób i instytucji wspierających „Nadzieję”, przygotowali także część artystyczną. Zebrani goście mogli wysłuchać recitalu solistów: Iwony Kaczmarek i Bogusława Morki, którym towarzyszyli filharmonicy pod dyrekcją Bohdana Jarmołowicza.