Po pracy czas na odpoczynek

Funkcjon...        W gronie komendantów oraz kolegów z kadry kierowniczej odbyło się pożegnanie dwóch naszych kolegów, którzy po długoletniej służbie odeszli na emeryturę. Pożegnanie odbyło się w Sali Tradycji.

Z dniem 31 sierpnia na emeryturę, po długoleniej służbie, przeszli nasi dwaj koledzy: mł.insp. Konrad Rudnik - naczelnik Wydziału Gospodarki Materiałowo-Technicznej oraz asp. Zenon Patyna - asystent Wydziału do Spraw Ochrony Informacji Niejawnych. W ostatnim dniu służby w Szkole policjanci spotkali się w Izbie Tradycji z komendantami i kadrą kierowniczą. W trakcie spotkania wspominano wspólne lata slużby. Komendant Szkoły insp. Jacenty Bąkiewicz podkreślił, że mimo przejścia na emeryturę, bramy szkoły dla kolegów emerytów są zawsze otwarte. Dodatkowo mł.insp. Konrad Rudnik został wyróżniony wpisem do Księgi Honorowej. Uroczyste spotkanie zakończyło wspólne zdjęcie przed Klubem Słuchacza.

imageimageimageimageimageimage