20 lat w mundurze

Jubileusz 20-lecia służby obchodzili nasi koledzy z Zakładu Służby Kryminalnej oraz Wydziału Organizacji i Dowodzenia. Podczas cotygodniowych odprawy kadry kierowniczej jubilaci otrzymali z rąk Komndanta Szkoły listy gratulacyjne oraz drobne upominki.

image Podinsp. Andrzej Osiński służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku, natomiast pracę dydaktyczną w Szkole Policji - w 1995 roku. Wykładowca na co dzień pracuje w Zakładzie Służby Kryminalnej a jego specjalnością jest prawo karne materialne. Andrzej Osiński jest także współorganizatorem zajęć fakultatywnych dla słuchaczy, w ramach których z wykładami przyjeżdżają do naszej Szkoły między innymi przedstawiciele firm: allegro.pl, Stowarzyszenie Sygnał i firma Levi`s Strauss.
W ramach zajęć programowych Andrzej Osiński organizuje także wyjścia słuchaczy do sądów, gdzie młodzi policjanci jako obserwatorzy, mogą zapoznać się z przebiegiem rozprawy sądowej. Wykładowca otrzymał także Honorową Odznakę Szkoły Policji.

image Asp.szt. Artur Zagóski służbę w Policji rozpoczął w sierpniu 1991 roku a ze Szkołą Policji jest związany od września 1998 roku. Na co dzień Artur Zagórski jest dowódcą VI Kompanii słuchaczy, jest także absolwentem kursu Instruktorów Strzelań Policyjnych oraz kursu Taktyki i Technik Interwencji Policyjnych. Został odznaczony medalem za dwukrotną służbę w Misji Pokojowej ONZ w Kosowie a w tym roku otrzymał również srebrną Odznakę Zasłużonego Policjanta. W czasie wolnym uprawia sport, interesuje się także muzyką.

Obu naszym Kolegom gratulujemy jubileuszu i życzymy wielu dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

(29.9.2011)