Wigilia 2010

imageŻyczenia i łamanie się opłatkiem przy wigilijnym stole. Przedstawiciele kadry kierowniczej, związków zawodowych i stowarzyszeń działających w Szkole spotkali się z Komendantem Szkoły i zaproszonymi gośćmi.

W sali Kominkowej Klubu Słuchacza odbyło się wigilijne spotkanie, w którym uczestniczyli między innymi przedstawiciele władz Słupska, Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, Komendy Miejskiej Policji w Słupsku a także harcerze, którzy już tradycyjnie przynieśli do naszej Szkoły Betlejemskie Światełko Pokoju. Po odczytaniu fragmentu Ewangelii przez kapelana Szkoły ks. Bolesława Leszczyńskiego życzenia wszystkim obenym złożył komendant Szkoły insp. Jacenty Bąkiewicz. Po życeniach komendanta przyszła chwila by każdy z każdym podzielił się opłatkiem i złożył życzenia.

(23.12.2010)