Nowi oficerowie

image Siedmiu policjantów Szkoły Policji w Słupsku zostało mianowanych na pierwszy stopień oficerski. Promocja z udziałem Komendanta Głównego Policji odbyła się w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

Nowi oficerowie Szkoły Policji przez pół roku uczestniczyli kursie oficerskim, który odbywał się Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Na zakończenie kursu, każdy z nowych oficerów zdawał egzamin; wszyscy z przedstawicieli Szkoły Policji uzyskali oceny pozytywne.
Na pierwszy stopień oficerski, Postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej, promowali zostali: Jolanta Czekaj, Justyna Kamińska, Alina Majchrzak, Marcin Kupiec, Tomasz Licewicz, Jacek Monczak i Krzysztof Zieliński. Promocji w imieniu Prezydenta dokonał Komendant Główny Policji gen.insp. Andrzej Matejuk. Po symbolicznym uderzeniu szablą w lewe ramię promowani policjanci mogli odsłonić dystynkcje podkomisarza na pagonach; do momentu promocji były one bowiem odwrócone dystynkcją do dołu.

Wszystkim nowym oficerom gratulujemy promocji i życzymy dalszych sukcesów w służbie.

(12.05.2011)