Odznaki i jubileusze

image Honorowe Odznaki Szkoły oraz gratulacje z okazji jubileuszu służby wręczono podczas cotygodniowej odprawy kadry kierowniczej. Uhonorowane osoby spotkały się z kierownictwem Szkoły i kadrą kierowniczą w Sali odpraw.

Honorowe Odznaki Szkoły Policji w Słupsku zostały wręczone z okazji święta Policji. Otrzymały je: pani Urszula Przysiecka z Wydziału Finansów oraz pani Małgorzata Sznajder z sekcji Żywnościowej.
Komendant Szkoły Policji w Słupsku insp. Jacenty Bąkiewicz wręczył także listy gratulacyjne policjantom, którzy obchodzili jubileusz 20-lecia służby w Policji. Listy gratulacyjne wraz z drobnymi upominkami otrzymali: podinsp. Dorota Przypolska-Przybysz z Zakładu Służby Kryminalnej; podinsp. Aneta Kamińska-Nawrot z Zakładu Ogólnozawodowego; mł.insp. Ryszard Jakubowski, naczelnik Zakładu Interwencji Policyjnych oraz – z tego samego Zakładu – podinsp. Grzegorz Przybysz.
Gratulacje z okazji 25-lecia pracy otrzymał także mł.insp. Krzysztof Wołoszczak, naczelnik Wydziału Finansów.

(30.8.2011)