Międzynarodowe strzelanie

Policjanci z Polski i zza granicy wzięli udział w międzynarodowych mistrzostwach strzeleckich, które rozegrano w słupskiej Szkole Policji. W charakterze gości w mistrzostwach uczestniczyli także przedstawiciele producentów amunicji. Zarówno w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej triumfowali reprezentanci słupskiej Szkoły Policji a tuż za nimi reprezentanci Legionowskiego Towarzystwa Sportowego.

Zawody rozgrywane były na strzelnicach Szkoły Policji w Słupsku, która posiada jedne z najnowocześniejszych tego typu obiektów w kraju. Uczestnicy startowali w dwóch konkurencjach: strzelanie sytuacyjne i strzelanie statyczne. w zawodach uczestniczyły zespoły reprezentujące służby mundurowe oraz zaproszeni goście. Cel zawodów to między innymi doskonalenie umiejętności strzeleckich, wymiana doświadczeń w zakresie sportu policyjnego oraz ntegracja środowiska strzeleckiego.

Klasyfikacja drużynowa (PDF)

Klasyfikacja indywidualna (PDF)

Za pomoc przy organizacji zawodów dziękujemy szczególnie osobom i firmom:                FAM Pionki
               BRUNOX Polska