Rada Powiatu w Szkole Policji

image Samorządowcy powiatu słupskiego obradowali w słupskiej Szkole Policji. Po raz pierwszy w naszej Szkole odbyła się comiesięczna sesja Rady Powiatu.

Radni powiatu słupskiego skorzystali z gościny w naszych murach ponieważ w siedzibie starostwa (ratusz przy ulicy Szarych Szeregów) prowadzony jest remont sali obrad. Ze względu na dotychczasową współpracę Szkoły Policji i Słupskiego Starostwa Powiatowego podjęto decyzję o przeniesieniu obrad do Szkoły Policji, która oddalona jest od starostwa o kilkaset metrów.
Sesje plenarne Rady odbywać się będą w naszej Szkole do końca roku, w każdy ostatni wtorek miesiąca. Obrady nie zakłócają normalnego rytmu pracy dydaktycznej; dają natomiast możliwość przyjrzenia się z bliska pracy samorządowców powiatowych, którzy w większości po raz pierwszy gościli w szkole Policji.

(30.8.2011)