Dzień Edukacji Narodowej

Uroczyste przekazanie aktów mianowania na wyższe stanowiska służbowe oraz wręczenie nagród rzeczowych. W szkolnej auli odbyło się spotkanie okazji Dnia Edukacji Narodowej. Słupska Szkoła Policji jest najstarszą policyjną placówką edukacyjną w Polsce.

Podczas uroczystości Komendant Szkoły insp. Jacenty Bąkiewicz wręczył akty mianowania dla wykładowców. Uhonorowano także policjantów, którzy wyróżnili się wzorową pracą i sumiennym wykonywaniem obowiązków. Funkcjonariusze ci otrzymali nagrody rzeczowe.
Rozpoczęcie i zakończenie uroczystości uświetnili młodzi słupscy artyści z Młodzieżowego Centrum Kultury oraz z Młodzieżowego Domu Kultury. Oprócz występów wokalnych był także taniec oraz koncert tria gitarowego.

imageimage

(14.10.2010)