Międzynarodowe strzelanie

Mistrzos...         Policjanci z Polski i zza granicy wezmą udział w międzynarodowych mistrzostwach strzeleckich, które rozegrane zostaną w połowie października w słupskiej Szkole Policji. Na naszej stronie publikujemy regulamin zawodów.

I Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Szkół i Ośrodków Szkolenia Policji w Strzelaniu odbędą się 16 października. Zawody rozgrywane będą na strzelnicach Szkoły Policji w Słupsku, która posiada jedne z najnowocześniejszych tego typu obiektów w kraju. Uczestnicy startować będą w dwóch konkurencjach: strzelanie sytuacyjne i strzelanie statyczne. w zawodach uczestniczyć będą zespoły oraz zawodnicy indywidualni reprezentujący służby mundurowe oraz zaproszeni goście. Cel zawodów to między innymi doskonalenie umiejętności strzeleckich, wymiana doświadczeń w zakresie sportu policyjnego oraz ntegracja środowiska strzeleckiego.

Poniżej prezentujemy regulamin Mistrzostw:

(pobierz plik PDF)

(9.9.2010)