"Przegląd Prewencyjny" - wydanie specjalne

imageW internecie ma dzisiaj swoją premierę specjalny numer "Przeglądu prewencyjnego" - czasopisma Szkoły Policji w Słupsku. Tym razem nasze wydawnictwo w całości poświęcone jest Ogólnopolskim Mistrzostwom Policjantów Prewencji „Patrol roku”. Zapraszamy do lektury wielu interesujących artykułów.

W numerze specjalnym przedstawiamy zmagania policjantów uczestniczących we wrześniowym finale a także przypominamy kilkunastoletnią historię finałów rozgrywanych w Słupsku. Wywiadów do numeru specjalnego udzielili między innymi: Komendant Główny, pomorski Komendant Wojewódzki oraz zastępca Dyrektora Biura Kadr i Szkolenia KGP. Artykuły zawierają także wspomnienia pierwszych finalistów a także wiele interesujących fotografii.

Ze względów finansowych, ale także ze względu na zasięg, jaki daje internet, nasze czasopismo publikujemy głównie za pośrednictwem globalnej sieci. "Przegląd Prewencyjny" dostępny jest na stronie słupskiej Szkoły Policji a w najbliższych dniach będzie go można również pobrać ze strony Internetowego Forum Policji oraz Internetowego Serwisu Policji.

Zapraszamy do lektury i jednocześnie do współpracy przy tworzeniu kolejnych numerów osoby zainteresowane publikacją swoich materiałów. Na propozycje i opinie czekamy pod adresem e-mail.

Przegląd - wyd. specjalne
Wydanie w formacie PDF.