Zdobyli pudło

Zwycięsk...         W czołówce Mistrzostw Polski Policji w Półmaratonie znaleźli się reprezentanci Szkoły Policji w Słupsku. Bieg rozegrano w Pile, w ramach XX Mistrzostw Polski w Półmaratonie.

Jubileuszowa, dwudziesta edycja sprawiła, że na starcie pojwiła się wyjątkowo dużo biegaczy. Łącznie do biegu przystąpiło ponad 1 700 biegaczy. Półmaraton rozgrywany był na ulicach Piły. Trasa składa się z dwóch pętli a meta oraz start zlokalizowane były w centrum miasta. W tym roku pogoda była optymalna dla biegaczy, choć już tradycyjnie przeszkadzał dość silny wiatr, który co roku daje się zawodnikom we znaki. Trasa biegu jest dość wymagająca ze względu na liczne podbiegi.

Biegacze ze Szkoły Policji w Słupsku startują w tej imprezie od kilkunastu lat. W ostatnich kilku edycjach nasi zawodnicy zawsze zdobywaja miejsca na podium.

mł.asp. Tomasz Matusiak
Szkoła Policji w Słupsku

(pobierz)

Miejsca i czasy policyjnych biegaczy.
Mistrzostwa Polski Policji w Półmataronie.

1. Adam Thiel (KPP Lębork) 1:12`02``
  2. Dariusz Guzowski (SP Słupsk) 1:14`45``