Nowi członkowie kadry

image Kolejni policjanci powiększyli grono kadry Szkoły Policji w Słupsku. Do naszego zespołu dołączyli wykładowcy prawa oraz dowódca kompanii.

Policjanci, którzy rozpoczęli służbę w naszej placówce zgodnie twierdzą, że w ich ocenie Szkoła Policji to miejsce, w którym nie tylko mogą podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z młodymi adeptami zawodu policjanta, ale także mają szansę na dalszy własny rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Opinie takie wyrażali podczas spotkania z kierownictwem Szkoły, które odbyło się w miniony poniedziałek w Sali odpraw Klubu Słuchacza. Poniżej prezentujemy krótkie informacje o nowych członkach naszej policyjnej, szkolnej drużyny.

Aspirant Anna Kopacka - młodszy wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej, przeniesiona do Szkoły ze stanu Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, ostatnio zajmowane stanowisko: detektyw Referatu Operacyjno-Rozpoznawczego Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją. Posiada wykształcenie wyższe, jest magistrem prawa i administracji.

Starszy sierżant Agnieszka Lemańczyk - młodszy wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej, przeniesiona do Szkoły ze stanu Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Ostatnio zajmowane stanowisko: asystent Referatu Wykroczeń Wydziału Prewencji. Posiada wykształcenie wyższe, jest magistrem prawa.

Aspirant Piotr Krzeszowski - młodszy wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej, przeniesiony ze stanu Komisariatu II Policji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Ostatnio zajmowane stanowisko: detektyw Zespołu Kryminalnego. Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne, obecnie jest studentem IV roku prawniczych studiów doktoranckich na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Aspirant Krzysztof Piasecki - dowódca IV kompanii w Wydziale Organizacji i Dowodzenia, przeniesiony ze stanu Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Ostatnio zajmowane stanowisko: detektyw Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego Wydziału Kryminalnego. Wykształcenie wyższe pedagogiczne, ukończył także studia podyplomowe w zakresie pedagogiki osób z niepełnosprawnością intelektualną.

(12.10.2011)