Aktualności

Zdobywca pucharów

image Cztery puchary w różnych kategoriach zdobył asp.szt. Dariusz Guzowski podczas Mistrzostw Polski Policjantów w Biegu Ulicznym. Reprezentant słupskiej Szkoły Policji został wicemistrzem Polski wśród policjantów.

Impreza pod nazwą „Bieg z Policją” została rozegrana podczas weekendu w miejscowości Góra, w województwie dolnośląskim. Trasa biegu składała się z 4 pętli, które wiodły między innymi przez bieżnię stadionu sportowego, tam też była umiejscowiona meta. W ramach „Biegu...” rozgrywane były po raz drugi Mistrzostwa Polski Policji. W tej kategorii nasz reprezentant Dariusz Guzowski zdobył II miejsce. Darek była także drugi w następujących kategoriach: M-40, policjanci należący do IPA oraz policjanci należący do związków zawodowych.
Wynik naszego reprezentanta na dystansie 10 kilometrów ulicami Góry to 35 minut i 47 sekund a średnia prędkość Darka na trasie to 16,7 km/godz.

Bieg w ramach Mistrzostw Polski Policjantów był ostatnim przygotowaniem przed wyjazdem do Holandii. Za niespełna dwa tygodnie, 10. września, Dariusz Guzowski wystartuje w Mistrzostwach Świata w biegu na 100 kilometrów, które rozegrane zostaną w Winschoten.