Nowi policjanci w kadrze

Data publikacji 08.05.2023

Plakietki - wyróżniki jednostki, noszone na rękawie umundurowania, otrzymali dziś rano policjanci, którzy dołączyli do kadry słupskiej Szkoły Policji. Wyróżniki wręczył im Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała w obecności swoich Zastępców - mł.insp. Aliny Majchrzak i insp. Macieja Marciniaka.

Krótkie spotkanie odbyło się w gabinecie Komendanta, który oficjalnie przywitał nowych policjantów w gronie kardy i życzył im wielu sukcesów w służbie i w życiu prywatnym. Każdemu z nowo przyjętych insp. Piotr Cekała wręczył plakietki - wyróżniki Szkoły Policji, które noszone są na lewym rękawie policyjnego umundurowania. Nowi członkowie naszej kadry to:

St.asp. Karol Mazurowski służbę w Policji rozpoczął w grudniu 2007 roku na stanowisku kursanta Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie.  Przed przeniesieniem do Szkoły zajmował stanowisko dzielnicowego Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Sławnie . Służbę w Szkole Policji pełni od 8 maja 2023 roku na stanowisku młodszego wykładowcy Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego.

Asp. Jacek Moskal służbę w Policji rozpoczął w listopadzie 2010 roku na stanowisku kursanta Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Główczycach.  Przed przeniesieniem do Szkoły zajmował stanowisko asystenta Zespołu do spraw kryminalnych Posterunku Policji w Damnicy - Komisariat Policji w Główczycach. Służbę w Szkole Policji pełni od 8 maja 2023 roku na stanowisku instruktora Zakładu Interwencji Policyjnych.

Mł.asp. Karol Pęcherkiewicz służbę w Policji rozpoczął w na stanowisku kursanta Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie.  Przed przeniesieniem do Szkoły zajmował stanowisko referenta Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. Służbę w Szkole Policji pełni od 8 maja 2023 roku na stanowisku instruktora Zakładu Wyszkolenia Strzeleckiego.

Sierż.szt Paweł Mikolcz służbę w Policji rozpoczął w grudniu 2015 roku na stanowisku kursanta Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku. Przed przeniesieniem do Szkoły zajmował stanowisko referenta Ogniwa patrolowo-interwencyjnego I. Komisariatu Policji w Słupsku. Służbę w Szkole Policji pełni od 8 maja 2023 roku na stanowisku referenta Wydziału Zaopatrzenia i Transportu.