Nowa policjantka w kadrze Szkoły

Data publikacji 10.04.2023

Plakietkę - wyróżnik jednostki, noszoną na rękawie umundurowania, otrzymała kolejna policjantka, która dołączyła do kadry słupskiej Szkoły Policji. Krótkie spotkanie powitalne odbyło się w gabinecie Komendanta.

Insp. Piotr Cekała wręczył post. Kamili Wojciukiewicz wyróżnik Szkoły Policji, który noszony jest na lewym rękawie policyjnego umundurowania. W gronie kadry przywitał ją oficjalnie również Zastępca Komendanta insp. Maciej Marciniak.

Post. Kamila Wojciukiewicz służbę w Policji rozpoczęła w marcu 2022 roku jako policjant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w Komisariacie Policji Wrocław-Fabryczna. W Szkole Policji od 3 kwietnia pełni służbę na stanowisku policjanta Zakładu Ogólnozawodowego. Dołączyła do Zespołu Psychologów.