Kolejny nowy wykładowca

Data publikacji 08.03.2023

Plakietkę - wyróżnik jednostki, noszoną na rękawie umundurowania, otrzymał kolejny policjant, który dołączył do kadry słupskiej Szkoły Policji. Krótkie spotkanie powitalne odbyło się w gabinecie Komendanta.

Insp. Piotr Cekała wręczył mł.asp. Arkadiuszowi Matuszynowi wyróżnik Szkoły Policji, który noszony jest na lewym rękawie policyjnego umundurowania. W gronie kadry przywitali go oficjalnie również Zastępcy Komendanta mł.insp. Alina Majchrzak oraz insp. Maciej Marciniak.

Mł.asp. Arkadiusz Matuszyn służbę w Policji rozpoczął w kwietniu 2015 roku jako kursant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Tarnowie Podgórnym. Jego ostatnie stanowisko przed przejściem do naszej jednostki to asystent Referatu Dochodzeniowo-Śledczego Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją KMP w Słupsku. W Szkole Policji od 15 lutego pełni służbę na stanowisku instruktora Zakładu Służby Kryminalnej.