Sprzęt do sprzedaży

Szkoła Policji w Słupsku posiada do sprzedaży składniki rzeczowe majątku ruchomego. Oferujemy do sprzedaży wiele przedmiotów ze sprzętu łączności i informatyki, między innymi drukarki, skanery, komputery i mierniki.

Poniżej zamieszczamy pliki .PDF z niezbędnymi informacjami. W pliku „Ogłoszenie” zawarte są wszystkie niezbędne informacje dotyczące przygotowania oferty. Plik „Wykaz” zawiera informacje o oferowanym sprzęcie wraz z cenami.  Oferty zakupu należy składać w formie pisemnej osobiście w Kancelarii Jawnej Zespołu Prezydialnego Wydziału Kadr Szkoły Policji w Słupsku przy ul. Kilińskiego 42 albo przesłać za pośrednictwem poczty (przesyłka polecona lub kurierska).

Termin składania ofert: 14 marca 2023 roku, do godz. 14.00.

Składniki rzeczowe można oglądać w dniach 8-10 marca 2023 roku, w budynku Wydziału Teleinformatyki Szkoły Policji w Słupsku, ul. Kilińskiego 42, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu pod numerami telefonów 477 437 505 lub 477 437 502.

OGŁOSZENIE - plik.pdf           OŚWIADCZENIE - plik.pdf           WYKAZ - plik.pdf