Aktualności

Nowi członkowie kadry

Data publikacji 15.11.2022

Plakietki - wyróżniki jednostki, noszone na rękawie umundurowania, otrzymali policjanci, którzy dołączyli do kadry słupskiej Szkoły Policji. Wyróżniki wręczył im Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała w obecności swoich Zastępców - mł.insp. Aliny Majchrzak i insp. Macieja Marciniaka.

Krótkie spotkanie odbyło się w gabinecie Komendanta, który oficjalnie przywitał nowych policjantów w gronie kardy i życzył im wielu sukcesów w służbie i w życiu prywatnym. Każdemu z nowoprzyjętych insp. Piotr Cekała wręczył plakietki - wyróżniki Szkoły Policji, które noszone są na lewym rękawie policyjnego umundurowania. Nowi członkowie naszej kadry to:

Asp. Marcin Bizewski służbę w Policji rozpoczął w grudniu 2010 roku na stanowisku kursanta Referatu Interwencyjnego i Przewodników Psów Służbowych Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Przed przeniesieniem do Szkoły zajmował stanowisko dzielnicowego Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Gdyni-Witominie. Służbę w Szkole Policji pełni od 15 listopada 2022 roku na stanowisku specjalisty Zakładu Interwencji Policyjnych.

St.sierż. Robert Siudowski służbę w Policji rozpoczął w listopadzie 2016 roku na stanowisku kursanta Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie. Przed przeniesieniem do Szkoły zajmował stanowisko dzielnicowego Rewiru Dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu. Służbę w Szkole Policji pełni od 15 listopada 2022 roku na stanowisku asystenta Zespołu Dowodzenia Wydziału Organizacji i Dowodzenia.

Powrót na górę strony