Witamy na pokładzie

Data publikacji 15.03.2022

Plakietki - wyróżniki jednostki, noszone na rękawie umundurowania, otrzymali kolejni policjanci, którzy dołączyli do kadry słupskiej Szkoły Policji. Wyróżniki wręczył im Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała w obecności swoich zastępców.

Krótkie spotkanie odbyło się w gabinecie Komendanta, który oficjalnie przywitał nowych policjantów w gronie kardy i życzył im wielu sukcesów w służbie i w życiu prywatnym. Każdemu z nowoprzyjętych insp. Piotr Cekała wręczył plakietki - wyróżniki Szkoły Policji, które noszone są na lewym rękawie policyjnego umundurowania. W gronie kadry policjantów przywitali oficjalnie również Zastępcy Komendanta podinsp. Alina Majchrzak i mł.insp. Maciej Marciniak. Nowi członkowie naszej kadry to:

Asp.szt. Anna Kirszner-Pryca służbę w Policji rozpoczęła w grudniu 2006 roku jako policjant Wydziału Prewencji III. Komisariatu Policji w Wałbrzychu. W ostatnim czasie zajmowała stanowisko specjalisty Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. W Szkole Policji od 15 marca pełni służbę na stanowisku młodszego wykładowcy Zakładu Służby Kryminalnej.

Mł.asp. Rafał Małecki służbę w Policji rozpoczął w lipcu 2011 roku jako policjant  Zespołu do spraw Prewencji i Patologii Nieletnich Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. Z tą jednostką związany był przez cały czas pełnienia służby a  ostatnim czasie zajmował stanowisko starszego  dzielnicowego Rewiru Dzielnicowych. W Szkole Policji od 15 stycznia pełni służbę na stanowisku instruktora Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego.