Służba w Szkole Policji

Data publikacji 01.03.2022

Wolnymi stanowiskami służbowymi dla policjantów, którzy zainteresowani są kształceniem nowych policyjnych kadr dysponuje słupska Szkoła Policji. Policjanci mogą także uzyskać kwaterę tymczasową.

Doświadczeni policjanci z jednostek terenowych mogą aplikować o służbowe przeniesienie do najstarszej polskiej policyjnej szkoły, aby swoją wiedzę i zdobyte doświadczenia przekazywać kolejnemu pokoleniu nowych funkcjonariuszy.
Kwestią wartą podkreślenia jest również fakt, że wychodząc naprzeciw potrzebom policjantów przenoszonych do dalszego pełnienia służby w Szkole Policji w Słupsku uruchomiona została możliwość skorzystania z tymczasowej kwatery. W tej chwili zainteresowani policjanci mogą pełnić służbę na następujących stanowiskach dydaktycznych:

• młodszy wykładowca - informatyk Zakładu Ogólnozawodowego (7 grupa);
  • młodszy wykładowca - psycholog Zakładu Ogólnozawodowego  (7 grupa);
  • instruktor Zakładu Wyszkolenia Strzeleckiego (5 grupa);
  • młodszy wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej (7 grupa);
  • specjalista Zakładu Interwencji Policyjnych (6 grupa).

Szczegółowe wymagania można znaleźć na stronie Szkoły w zakładce "oferty pracy" a także telefonicznie w Wydziale Kadr pod numerem telefonu 477 437 393.