Jubleusz 20-lecia służby

Jubileusze 20-lecia służby obchodzili policjanci słupskiej Szkoły Policji. Z policjantami spotkał się Komendant Szkoły, który wręczył im pamiątkowe medale. Gratulacje Jubilatkom i Jubilatowi złożyli również Zastępcy Komendanta.

Podinsp. Anna Niezabitowska służbę w Policji rozpoczęła 20 listopada 2001 roku, od samego początku związana jest ze Szkołą Policji. W zakładzie Ogólnozawodowym zajmuje stanowisko starszego wykładowcy, specjalizuje się w szkoleniu policjantów z zakresu między innymi taktyki i technik przesłuchań, zarządzania zasobami ludzkimi oraz  przeciwdziałania przemocy.

Podinsp. Ewa Pieruczuk służbę w policji rozpoczęła 20 listopada 2001 roku, od samego początku związana jest ze Szkołą Policji. W zakładzie Ogólnozawodowym Jako psycholog realizuje zadania z zakresu psychologii zarządzania zasobami ludzkimi. W latach 2011-2014 dodatkowo pełniła funkcję Pełnomocnika Komendanta Szkoły Policji w Słupsku ds. Ochrony Praw Człowieka.

Asp.szt. Waldemar Kowalczys służbę w Policji rozpoczął 20 listopada 2001 roku i od samego początku związany jest ze Szkołą Policji. W Wydziale do spraw Ochrony Informacji Niejawnych pełni służbę na stanowisku asystenta. Do jego zadań służbowych należy między innymi ochrona osób, obiektów i mienia znajdującego się na terenie Szkoły oraz nadzorowanie pełnienia służby ochrony jednostki zarówno przez słuchaczy, jak i policjantów na co dzień wykonujących inne zadania.

Z okazji jubileuszu, w gabinecie Komendanta Szkoły, Jubilaci otrzymali z rąk insp. Piotra Cekały okolicznościowe medale, a z rąk Zastępców Komendanta, mł.insp. Macieja Marciniaka oraz podinsp. Aliny Majchrzak - list gratulacyjne.