Nowi członkowie kadry

Plakietki - wyróżniki jednostki, noszone na rękawie umundurowania, otrzymali policjanci, którzy dołączyli do kadry słupskiej Szkoły Policji. Wyróżniki wręczył im Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała w obecności swoich zastępców.

Krótkie spotkania odbyły się w gabinecie Komendanta, który oficjalnie przywitał nowych policjantów w gronie kardy i życzył im wielu sukcesów w służbie i w życiu prywatnym. Każdemu z nowoprzyjętych insp. Piotr Cekała wręczył plakietki - wyróżniki Szkoły Policji, które noszone są na lewym rękawie policyjnego umundurowania. Życzenia wielu sukcesów w nowym miejscu pełnienia służby złożyli policjantom także Zastępcy Komendanta: mł.insp. Maciej Marciniak i podinsp.. Alina Majchrzak. Nowi członkowie naszej kadry to:

• Asp. Katarzyna Dutkiewicz, służbę w Policji pełni od listopada 2007 roku. Dotychczas zajmowała stanowisko asystent Referatu Dochodzeniowo-Śledczego Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Służbę w Szkole Policji pełni od 15 września  2021 roku na stanowisku młodszego wykładowcy w Zakładzie Służby Kryminalnej.
  • Asp. Wojciech Puzewicz, służbę w Policji pełni od grudnia 2005 roku. Dotychczas zajmował stanowisko asystenta Ogniwa Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Służbę w Szkole Policji pełni od 15 listopada 2021 roku na stanowisku specjalisty Zakładu Interwencji Policyjnych.
  • Mł.asp. Jacek Stanecki, służbę w Policji pełni od września 2009 roku. Dotychczas zajmował stanowisko kontrolera ruchu drogowego Ogniwa Ruchu Drogowego Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie. Służbę w Szkole Policji pełni od 15 października 2021 roku na stanowisku młodszego wykładowcy w Zakładzie Prewencji i Ruchu Drogowego.
  • Sierż.szt. Michał Drozd, służbę w Policji pełni od kwietnia 2014 roku. Dotychczas zajmował stanowisko asystenta Ogniwa Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Służbę w Szkole Policji pełni od 15 listopada 2021 roku na stanowisku młodszego wykładowcy Zakładu Ogólnozawodowego.