Nowi członkowie kadry Szkoły Policji

Plakietki - wyróżniki jednostki, noszone na rękawie umundurowania, otrzymali policjanci, którzy dołączyli do kadry słupskiej Szkoły Policji. Wyróżniki wręczył im Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała w obecności Zastępców Komendanta: mł.insp. Doroty Przypolskiej i nadkom. Aliny Majchrzak.

Krótkie spotkania odbyły się w gabinecie Komendanta, który oficjalnie przywitał nowych policjantów w gronie kardy i życzył im wielu sukcesów w służbie i w życiu prywatnym. Każdemu z nowoprzyjętych insp. Piotr Cekała wręczył plakietki - wyróżniki Szkoły Policji, które noszone są na lewym rękawie policyjnej kurtki. Nowi członkowie kadry to:

Sierż.szt. Filip Sadłowski, służbę w Policji pełni od 2 kwietnia 2014 roku. Dotychczas zajmował stanowisko referenta Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie. Służbę w Szkole Policji pełni od 15 stycznia 2021 roku na stanowisku instruktora Zakładu Interwencji Policyjnych.

Mł.asp. Maciej Lewandowski służbę w Policji pełni od grudnia 2010 roku. Dotychczas zajmował stanowisko asystenta Referatu Dochodzeniowo-Śledczego Wydziału Kryminalnego KMP w Słupsku. Służbę w Szkole Policji pełni od 15 kwietnia 2021 roku na stanowisku młodszego wykładowcy Zakładu Ogólnozawodowego.

St.sierż. Rafał Janczak służbę w Policji pełni od listopada 2013 roku. Dotychczas zajmował stanowisko dyżurnego Zespołu Prewencji Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Służbę w Szkole Policji pełni od 15 kwietnia 2021 roku na stanowisku asystenta Sekcji  Administracyjno-Gospodarczej.

Asp. Agnieszka Bubnowicz służbę w Policji pełni od grudnia 2009 roku. Dotychczas zajmowała stanowisko dzielnicowego Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji I-go Komisariatu Policji w Koszalinie. Służbę w Szkole Policji pełni od 15 kwietnia 2021 roku na stanowisku młodszego wykładowcy Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego.

Sierż.szt. Andrzej Twardowski służbę w Policji pełni od maja 2008 roku. Dotychczas zajmował stanowisko referenta Zespołu Konwojowego Referatu I-go z siedzibą w Słupsku Wydziału Konwojowo-Ochronnego KWP w Gdańsku. Służbę w Szkole Policji pełni od 15 kwietnia 2021 roku na stanowisku asystenta Zespołu Dowodzenia w Wydziale Organizacji i Dowodzenia.
Sierż. Bartosz Mazur służbę w Policji pełni od sierpnia 2017 roku. Dotychczas zajmował stanowisko policjanta Zespołu do spraw Prewencji Posterunku Policji w Białym Borze Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. Służbę w Szkole Policji pełni od 15 kwietnia 2021 roku na stanowisku asystenta Zespołu Dowodzenia Wydziału Organizacji i Dowodzenia.