Policjanci Szkoły Policji rozpoczęli szczepienia - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Policjanci Szkoły Policji rozpoczęli szczepienia

Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała wraz ze swoim zastępcą nadkom. Aliną Majchrzak otrzymali w poniedziałek (29.III.) pierwsze dawki szczepionki przeciwko Covid-19. Jest to jednocześnie początek szczepień policjantów słupskiej Szkoły Policji. Chęć zaszczepienia wyraziło prawie 80 procent funkcjonariuszy Szkoły.

Szczepienia policjantów w Polsce zostały zainaugurowane w minioną środę (24.III) na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie pierwszą dawkę szczepionki przyjął Komendant Główny Policji gen.insp. Jarosław Szymczyk wraz ze swoimi zastępcami. Wspólnie z generałami pierwszą dawkę szczepionki przyjęli także policjanci z jednostek liniowych.

W poniedziałek (29.III) szczepienia zainaugurowali policjanci Szkoły Policji w Słupsku. W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ulicy Hubalczyków po godzinie 13.40 jako pierwszy dawkę szczepionki przyjął Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała wraz ze swoim zastępcą nadkom. Aliną Majchrzak. W następnej kolejności pierwsze dawki szczepionki przyjęła gupa policyjnych wykładowców Szkoły. Wszyscy policjanci z naszej jednostki zostaną zaszczepieni pierwszą dawką w przeciągu około miesiąca. Chęć zaczepienia wyraziło około 80 procent funkconariuszy słupskiej Szkoły Policji.