Kierownicza buława

Oprócz tradycyjnego pożegnania był także wpis do Księgi Honorowej Szkoły i drobny prezent. Ty razem jednak odchodzący Kierownik Zakładu Wyszkolenia Strzeleckiego przygotował dla swojego następcy symboliczną, kierowniczą buławę.

Piątek, 19. stycznia, był ostatnim dniem służby w Policji mł.insp. Przemysława Rybickiego, który przeszedł na zaopatrzenie emerytalne. Nasz Kolega został uhonorowany przez Komendanta Szkoły insp. Piotra Cekałę wpisem do Księgi Honorowej. Życzenia odchodzącemu kierownikowi złożyli także Zastępcy Komendanta: insp. Dorota Przypolska i nadkom. Alina Majchrzak.

Na zakończenie skromnej uroczystości, która odbywała się z zachowaniem reżimu sanitarnego, mł.insp. Przemysław Rybicki wręczył swojemu następcy podinsp. Romanowi Jagielskiemu symboliczną buławę kierownika życząc powodzenia na nowym stanowisku. Podinsp. Roman Jagielski pełni obowiązki Kierownika Zakładu Wyszkolenia Strzeleckiego od 20 lutego.