Więcej miejsc szkoleniowych - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Więcej miejsc szkoleniowych

Słuchacze słupskiej Szkoły Policji już wkrótce zyskają nowe pomieszczenia mieszkalne o wysokim standardzie oraz dodatkowe pomieszczenia symulacyjne. Zakończyła się przebudowa akademika „C” po odbiorach technicznych przyjdzie czas na wyposażanie w niezbędny sprzęt całego akademika.

Prace związane z przebudową objęły piętra, na których mieszkali młodzi policjanci, a także pomieszczenia magazynowe i szkoleniowe na najniższej kondygnacji. Akademik w dalszym ciągu służyć będzie kształcącym się w Słupsku policjantom. Różnicą będzie poziom „0”, na którym znajduje się kompleks nowoczesnych pomieszczeń symulacyjnych.
Była to pierwsza tak gruntowna przebudowa akademika „C” od kilkunastu lat.