Aktualności

Coronavirus - informacje dla obcokrajowców. Coronavirus for fereginers.

Polska Policja w swoim serwisie dla obcokrajowców zamieściła podstawowe informacje dotyczące wymaganych zachowań i obostrzeń obowiązujących na terenie Rzeczypospolitej. The website contains basic information on the situation related to the coronavirus pandemic in Poland.

Policyjny serwis w języku angielskim jest szczególnie pomocny osobom, które po raz pierwszy goszczą w Polsce. Jedna ze stron poświęcona jest sytuacji pandemicznej w naszym kaju, a szczególnie obostrzeniom i przepisom, które obowiązują wszystkie osoby przebywające na terytorium Rzeczpospolitej. W serwisie znajdują się również porady dla osób, które nie zorientowane są polskich realiach i kulturze, aby poprzez odpowienie zachowania nie stały się ofiarami różnego rodzaju przestępstw.

Anglojęzyczny serwis polskiej Policji