Kolejni słuchacze wznawiają szkolenie

Data publikacji 06.10.2020

Kolejna grupa słuchaczy wznowiła zajęcia na szkoleniu zawodowym podstawowym. Młodzi policjanci po przerwaniu szkolenia pełnili służbę w swoich jednostkach macierzystych.

To już kolejna grupa policjantów, którzy powrócili na kontynuację szkolenia zawodowego podstawowego. Jest to szkolenie, które po złożeniu ślubowania przechodzi obowiązkowo każdy policjant.
Słuchacze, którzy dziś (6.10) rozpoczęli zajęcia, po raz pierwszy do Szkoły Policji w Słupsku przyjechali na początku stycznia tego roku. Do połowy marca uczestniczyli w regularnym cyklu zajęć. Po ogłoszeniu stanu pandemii i przerwaniu zajęć zostali skierowani do swoich jednostek macierzystych, gdzie dalej pełnili służbę. Teraz wrócili na dalszą część szkolenia zawodowego podstawowego, bogatsi o kilkumiesięczne doświadczenia ze służby w terenie.