Pożegnanie w Sekcji Żywnościowej

Przez kilkanaście lat pracowała w Sekcji Żywnościowej, teraz odpoczywać będzie na zasłużonej emeryturze. Pani Bożena Wszoła realizowała zadania związane z przygotowaniem żywienia dla słuchaczy Szkoły.

Nasza Szanowna Koleżanka zatrudniona była w Szkole Policji w Słupsku od 2009 roku. Od września 2011 roku do chwili obecnej pracowała w Sekcji Żywnościowej. Do jej obowiązków należało realizowanie zadań związanych z przygotowaniem żywienia dla słuchaczy Szkoły. Podczas swojej wieloletniej pracy zawodowej powierzone zadania służbowe zawsze realizowała w sposób staranny i sumienny.

Wykazywała się dużą samodzielnością oraz odpowiedzialnością w ich wykonywaniu, co potwierdzało jej przydatność zawodową i dawało gwarancję właściwego wywiązywania się z powierzonych zadań.
Zaangażowanie w realizację obowiązków służbowych stały się niejednokrotnie podstawą do wyróżniania jej nagrodami pieniężnymi i urlopami nagrodowymi. Panią Bożenę cechuje też wysoka kultura osobista, bezkonfliktowość oraz komunikatywność, co przyniosło jej szacunek i uznanie wśród współpracowników.

Wielu radości i sukcesów na emeryturze !